Jasper Roberts - Blog
Tel. +48 504 487 918
506 063 341
Tel.stacjonarny 32 797 68 61
Czynne: Pn-Pt 08:18 Sb 09-13
e-mail: biuro@regen.com.pl

O Nas :

Serwis Laptopów i Komputerów Rybnik:

Nasz Serwis Komputerów i Laptopów zajmuje się diagnostyką i usuwaniem wszelkiego rodzaju usterek sprzętowych jak i problemów z oprogramowaniem, zapewniemy Państwu szybkie usuwanie awari.

Posiadamy własny, w pełni profesjonalny Serwis pogwarancyjny notebooków, komputerów stacjonarnych oraz innego sprzętu komputerowego, dokonujemy napraw oprogramowania i wszelkich innych zleconych usług z branży informatycznej, również u klienta. Zajmujemy się również sprzedażą komputerów stacjonarnych, laptopów, akcesoriów i podzespołów komputerowych.

Zajmujemy się pogwarancyją naprawą wszystkich światowych marek laptopów takich jak:


i wiele innych ...

Profesjonalne Projektowanie Stron WWW:

Świadczymy profesjonalne usługi związane z projektowaniem stron internetowych, serwisów www oraz sklepów internetowych. Zajmujemy się również promowaniem stron w systemie Social Marketing o którym więcej informacji znajdziecie Pańśtwo w zakładce Usługi

Domeną naszej firmy jest projektowanie stron www. Doświadczenie, które zebraliśmy w ostatnich latach wykorzystujemy z pełną premedytacją otrzymując w zamian zadowolenie Klienta. Większość Naszych realizacji opiera swe działanie o system zarządzania treścią Joomla.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, informacje kontaktowe znajdziecie państwo w zakładce Kontakt

Serwis Laptopów i Komputerów
Projektowanie stron www
start
stat4u